Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Андрій Балога: Мукачево через суд вимагатиме від державних органів влади виконання Конституції (ВІДЕО)
Четвер, 07 липня 2016 12:23

Андрій Балога: Мукачево через суд вимагатиме від державних органів влади виконання Конституції (ВІДЕО)

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Про це заявив міський голова Мукачева в ході засідання міськради, на якому розглядалося питання фінансування профтехосвіти.

«Виділені більше 20 мільйонів гривень на фінансування ПТУ – це кошти, які забрані з розвитку інфраструктури міста, з ремонту освітніх, медичних, соціальних об’єктів. І саме вам, депутатам, тепер доведеться пояснювати виборцям своїх округів, чому не вистачає коштів на ремонт доріг, багатоповерхівок в тих об’ємах, який був заплановано. Звісно влада міста законослухняна, але цього будемо вимагати від держави – виконувати статті Конституції. Ми через суд будемо вимагати, щоби громаді міста компенсували витрати. Згідно з Конституцією України всі витрати органів місцевого самоврядування, що виникли внаслідок рішень органів державної влади, компенсуються державою. Цього зроблено не було. Якщо органи місцевого самоврядування виконують закони, то і державні органи влади так само їх мають виконувати», - зазначає Андрій Балога.

Також він висловлює впевненість – попри тиск та ультиматуми від обласної влади, Мукачево й надалі розвиватиметься.

«Так, в місті зробиться менше, ніж планувалося, але місто не зупинить рух з оновлення. Й далі будемо ремонтувати дороги, проїзди, дахи, й далі безкоштовно забезпечуватимуть пацієнтів ліками в лікарні. Всі програми й обіцянки будуть виконані», - резюмує Андрій Балога.

Мукачівська міськрада

Прочитано 620 разів

ГАЛЕРЕЯ