Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Угорські фахівці моніторять рух транспорту в Мукачеві – триває розробка схеми рух
Середа, 20 липня 2016 11:59

Угорські фахівці моніторять рух транспорту в Мукачеві – триває розробка схеми рух

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Експерти з Угорщини продовжують розробляти схему організації дорожнього руху в Мукачеві. Сьогодні вони аналізуватимуть інтенсивність руху транспорту на перехрестях міста. Також планують вивчити можливість створення місць для паркування автотранспорту в центральні частині.

Сьогодні в міській раді відбулася зустріч міського голови Андрія Балоги з Горватом Фріддєшем, угорським інженером дорожнього господарства, експертом з планування та організації руху. Участь в нараді також взяли й перший заступник міського голови Ростислав Федів, заступник міського голови Едуард Барчій, депутат облради Ернест Нусер.

Фахівці визначають: в місті існують труднощі з паркуванням транспорту. Також є проблеми з рухом маршруток. Вони на думку угорців, мають перевозити більшу кількість пасажирів, адже нинішні – маломісткі і призводять в час-пік до заторів. Пан Горват констатує, що за останні роки кількість транспорту в місті суттєво зросла. Тому схема руху має бути розроблена на перспективу..

Також фахівці планують розвивати дорожній рух мікрорайонів міста, адже центр міста має стати більше місцем для пішоходів – туристів, відпочивальників.

Мукачівська міськрада

 

Прочитано 832 разів

ГАЛЕРЕЯ