Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Почесний громадянин Мукачева - Павлюк Олександр Альбертович (посмертно)
Четвер, 18 серпня 2016 11:24

Почесний громадянин Мукачева - Павлюк Олександр Альбертович (посмертно)

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 

Депутати Мукачівської міської ради на 15 сесії 7-го скликання, яка відбулася 18 серпня 2016 року, розглянули питання “Про присвоєння звання “Почесний громадянин міста Мукачева”.

Враховуючи рекомендації Експертної ради з попереднього розгляду кандидатур на присвоєння звання “Почесний громадянин міста Мукачева” від 08.08.2016 та постійної депутатської комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій, міська рада вирішила присвоїти звання “Почесний громадянин міста Мукачева” - Павлюку Олександру Альбертовичу, військовослужбовцю (посмертно).

Олександр Павлюк народився 29 травня 1968 року в місті Мукачеві. У складі 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади брав участь в анти-терористичній операції на Сході нашої країни у званні старшого прапорщика. Загинув у ніч на 3 серпня поблизу смт.Станиця Луганська (Луганська область).

Указом Президента України від 25 грудня 2015 року “за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, високий професіоналізм, вірність військовій присязі”, нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно).

Відділ з питань внутрішньої політики

Мукачівського міськвиконкому

Прочитано 749 разів

ГАЛЕРЕЯ