Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Дискусії у сесійному залі щодо реорганізації Мукачівського центру позашкільної освіти...
Четвер, 18 серпня 2016 14:32

Дискусії у сесійному залі щодо реорганізації Мукачівського центру позашкільної освіти...

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Як ми уже повідомляли, сьогодні у Мукачеві, відбулася чергова 15-а сесія Мукачівської міської ради, яка як завжди викликала великий інтерес не тільки серед громадськості міста, але й серед представників електронних та друкованих засобів масової інформації. Це не дивно, адже робота міської влади відзначається високою інтенсивністю на різних ділянках: і благоустрій міста, і ремонти шкіл та садочків, і медикаментозне забезпечення хворих, і підтримка інвалідів та будинків сімейного типу. І багато чого іншого. А коли працюєш, то й твоя праця знаходиться у центрі уваги. Тож сьогоднішня сесія у цьому відношенні не виняток. І хоча 17 питань були проголосовані майже абсолютною кількістю голосів, одне питання, а мова йде про п'яте питання порядку денного, яке стосувалося реорганізації Мукачівського центру позашкільної освіти Мукачівської міської ради Закарпатської області шляхом приєднання до нього Еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Мукачівської міської ради Закарпатської області та затвердження Статуту не було підтримане достатньою кількістю голосів.

Це питання спричинило дискусію між частиною депутатського корпусу.

Зокрема, депутат міської ради Богдан Фекете, а трохи згодом і Олег Казибрід пропонували зняти вищевказане питання через те, що є відповідні судові рішення щодо нього. Однак, у переважної більшості присутніх, вони не знайшли підтримки і дане питання було включене до порядку денного та розглянуте міськими народними обранцями.

Начальник управління освіти міськвиконкому Катерина Кришинець-Андялошій у свої доповіді з вищевказаного питання намагалася заспокоїти противників реорганізації, доводячи їм, що зміни будуть на користь і вихованцям позашкільних освітніх закладів, і педагогічним працівникам.

Буде збільшено кількість гуртків, зросте чисельність працівників, у тому числі керівників гуртків, ніхто ні від кого не буде забирати землю, що реформування це не злиття, а приєднання із збереження юридичної особи тощо. Так кількість керівників скоротиться, але директор буде мати двох заступників і цього достатньо для управління реформованим Мукачівським центром позашкільної освіти Мукачівської міської ради Закарпатської області.

Позицію доповідачки підтримали у свої виступах та коментарях депутати Людмила Ковач, Михайло Лабош, Тетяна Щербан. Однак достатньої кількості голосів для прийняття важливого рішення сьогодні не знайшлося.

Міський голова Мукачева Андрій Балога закликав присутніх у залі і поза його межами не драматизувати і не політизувати ситуацію. Він висловив сподівання, що депутатам разом з громадськістю вдасться прийняти рішення, яке слугуватиме інтересам нашої громади, зокрема наймолодшої її частини.

Відділ з питань внутрішньої політики

Мукачівського міськвиконкому

Прочитано 682 разів

ГАЛЕРЕЯ