Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Головне, аби не заважали
П'ятниця, 19 серпня 2016 15:06

Головне, аби не заважали

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Сесії міської ради Мукачева проходять не так резонансно, як у інших містах. Можливо, тому що в нас нема дерибану, кулуарних інтриг, бійок.

Водночас, кожна сесія Мукачівської міськради – це дуже важливі рішення для міста. Сьогодні була одна з таких.

Ми перерозподілили на потреби громади 28 мільйонів гривень. У першу чергу, на ремонти доріг та внутрішніх дворів (вул. Верді, Святомихайлівська, Руська, Зелена, Росвигівська., і т.д. ), шкіл та садочків, а також на забезпечення мукачівців ліками .

До речі, саме на медичні проблеми обласних закладів та важкохворих закарпатців має виділяти кошти обласна рада. Тому я сподіваюся, що ті кошти, які були виділені з обласного бюджету на ремонти по вулиці Верді і тепер повернуться назад, підуть якраз на ці потреби під час наступної сесії обласної ради.

Ремонти ж ми робимо своїми силами, системно, вулицю за вулицею, парк за парком. Уже незабаром почнемо реконструкцію скверу по вулиці Валенберга. На сьогоднішній сесії ми почали процедуру впорядкування його статусу.

Ось такі господарські технократичні рішення ухвалюються на кожній сесії в Мукачеві. Впевнений, саме такою повинна бути робота міських рад. Головне, аби не заважали ;)

Міський голова                                                                      А.Балога

Прочитано 409 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація