Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Комісія з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та транспорту
Вівторок, 04 жовтня 2016 10:56

Комісія з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та транспорту

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Комісія з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та транспорту розглянула більше 10 проектів рішень. Розглянули Положення про відділ державного архітектурно-будівельного контролю, Положення про відділ капітального будівництва, Положення про управління міського господарства; ряд Статутів комунальних підприємств міста в новій редакції.

Комісія дала доручення УМГ розглянути звернення депутатів, щодо встановлення елементів примусового зниження швидкості у внутрішньоквартальних проїздах, де було зроблено капітальні ремонти, відновлення автобусної зупинки на вулиці Ілони Зріні біля скверу по вул. Драгоманова, та інші питання щодо організації дорожнього руху на вулицях міста.

Депутати також запропонували доповнити програму встановлення дитячих майданчиків новими адресами та розглянути на засіданні комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку можливість збільшення фінансування даної програми.

Прочитано 376 разів

ГАЛЕРЕЯ