Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Депутати схвалили положення про відділ державного архітектурно - будівельного контролю
Четвер, 06 жовтня 2016 11:45

Депутати схвалили положення про відділ державного архітектурно - будівельного контролю

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 

 

 

Депутати міськради затвердили положення про відділ державного архітектурно - будівельного контролю. Відділ є виконавчим органом міської ради, утворюється міською радою, підзвітний і підконтрольний міській раді, підпорядкований виконавчому комітету міської ради та міському голові. Відділ є підконтрольним Держархбудінспекції України в межах, визначених законодавством.

Основним завданням відділу є здійснення контролю за дотриманням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил, виконання дозвільних та реєстраційних функцій у сфері містобудівної діяльності.

Відділ надає, отримує, реєструє, повертає документи, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт, відмовляє у видачі таких документів, анулює їх, скасовує їх реєстрацію; приймає в експлуатацію закінчені будівництвом об’єкти(видає сертифікати, реєструє декларації про готовність об’єкта до експлуатації та повертає такі декларації на доопрацювання для усунення виявлених недоліків);подає Держархбудінспекції інформацію, необхідну для внесення даних до єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів. Також відділ здійснює державний архітектурно-будівельний контроль за дотриманням вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил, положень містобудівної документації всіх рівнів, вихідних даних для проектування об’єктів містобудування, проектної документації щодо об’єктів, розташованих у межах м. Мукачево.

Мукачівська міськрада

Прочитано 4332 разів

ГАЛЕРЕЯ