Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Вітання міського голови Мукачева Андрія Балоги з Днем захисника України та святом Покрови Пресвятої Богородиці!
П'ятниця, 14 жовтня 2016 18:14

Вітання міського голови Мукачева Андрія Балоги з Днем захисника України та святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Дорогі мукачівці!

День захисника України особливе свято. Адже воно уособлює мужність та героїзм захисників незалежності та територіальної цілісності України. Воно є уособленням військових традицій та звитяг Українського народу і покликано зміцнювати патріотичний дух у нашому суспільстві.

День захисника України це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину, хто своєю професійною чи волонтерською діяльністю забезпечують соціально-економічний та інформаційний захист нашої держави.

Цього дня ми віддаємо шану тим, хто став на захист нашої Батьківщини беручи участь в антитерористичній операції на Сході: у складі Збройних Сил України, добровольчих загонів, Прикордонних військ та правоохоронних органів, хто віддав за неї найдорожче — своє життя.

Дуже символічно, що День захисника України ми відзначаємо у свято Покрови Пресвятої Богородиці — одного з найдавніших християнських свят. Ми пам'ятаємо, що славні козаки запорозькі вважали Пресвяту Богородицю своєю заступницею та покровителькою. Сподіваємось, що і нас вона накриє своїм чесним покровом і захистить від усякого зла.

Тож від себе особисто, від Мукачівської міської ради та її виконавчого комітету вітаю мукачівську міську громаду та гостей нашого міста з Днем захисника України та святом Покрови Пресвятої Богородиці і бажаю, щоб мир, щастя та добро запанували на нашій землі.

Слава Україні!

Героям Слава!

Прочитано 853 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація