Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/У Мукачеві вручили державну нагороду капітану Олександру Юзюку!
Понеділок, 17 жовтня 2016 15:46

У Мукачеві вручили державну нагороду капітану Олександру Юзюку!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні, 17 жовтня 2016 року, у малому залі виконавчого комітету Мукачвської міської ради, за участі першого заступника міського голови Мукачева Ростислава Федіва, заступника міського голови, керуючого справами міськвиконкому Олександра Галая, а також військового комісара Закарпатської області Богдана Череміського та військового комісара Мукачівського об'єднаного військового комісаріату Ігоря Гусєва відбулося урочисте вручення державної нагороди Олександру Юзюку.

Ростислав Євгенович Федів привітав капітана Олександра Юзюка, який у складі 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади брав участь в антитерористичній операції на Сході нашої країни і якого за виявлені у захисті державних інтересів особисту мужність і відвагу нагороджено державною нагородою — медаль “Захисник Вітчизни”. Він підкреслив, що міська влада підтримувала і надалі буде підтримувати захисників України, робити все для того, щоб якнайкраще вирішувати ті проблеми, з якими вони стикаються.

 

Також під час урочистої події з вітальними словами до нагородженого звернувся військовий комісар Закарпатської області Богдан Миколайович Череміський, який щойно повернувся зі Сходу і який, власне, і привіз нагороду нашому герою з його колишнього військового підрозділу. Богдан Миколайович висловив окремі слова подяки міський владі за підтримку учасників АТО та співпрацю з місцевим комісаріатом, закликав і надалі допомагати військовим у їх нелегкій роботі, зокрема, в час, коли відбуваються зміни в комплектації військових частин і значна увага приділяється службі за контрактом.

Прочитано 597 разів

ГАЛЕРЕЯ