Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Вітання міського голови Мукачева Андрія Балоги з 72-ю річницею визволення Мукачева та України від фашистських загарбників
Середа, 26 жовтня 2016 14:15

Вітання міського голови Мукачева Андрія Балоги з 72-ю річницею визволення Мукачева та України від фашистських загарбників

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Дорогі мукачівці та гості нашого міста!

Цими днями ми святкуємо найвизначніші події в житті нашої багатонаціональної громади та нашої країни — 72 -річницю визволення нашого міста та України від фашистської окупації. Минають роки та у нашій пам'яті навічно залишиться подвиг воїнів-визволителів, які врятували наше місто та країну від фашистського поневолення.

Ми віддаємо шану подвигу воїнів, які в складі Червоної армії та в складі армій союзників по антигітлерівській коаліції, партизанських загонів наближали свято визволення. Ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю тих, хто не повернувся з війни.

Наша міська громада сповнена надії, що лихоліття війни та розбрату ніколи не прийде на нашу рідну землю, що разом ми будемо робити все для того, щоб мир і злагода панували в нашому місті та нашій країні.

Щиро вітаю мукачівців та гостей нашого міста зі святом визволення і бажаю, щоб ми всі в щасті, радості та достатку творили своє сьогодення та майбутнє.

З повагою, міський голова Мукачева                       Андрій Балога 

Прочитано 373 разів

ГАЛЕРЕЯ