Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Депутати Мукачівської міськради готуються до чергової сесії міськради
Понеділок, 14 листопада 2016 16:22

Депутати Мукачівської міськради готуються до чергової сесії міськради

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні на засіданні постійної депутатської комісії з питань ЖКГ, будівництва, архітектури та транспорту розглянули ряд проектів рішення, які виносять на чергову сесії міськради, яка відбудеться 17 листопада. Серед них й проекти:

1. Про розроблення детального плану територій по вул.Свято-Михайлівська для обслуговування культової будівлі церкви Євангельських християн баптистів «Благодать».

2. Про розроблення детального плану територій по вул.Коцаки, б/н в місті Мукачево для будівництва та обслуговування багатоквартирної житлової та громадської забудови.

3. Про затвердження детального плану території по вул. Берегівська об’їздна в місті Мукачево для будівництва комплексу будівель та споруд для «Центру контролю за тваринами».

4. Про затвердження детального плану території по вул.Університетська, б/н в м.Мукачево для проведення реконструкції нежитлової будівлі котельні під багатоквартирний житловий будинок.

5. Про затвердження детального плану території по вул.Духновича, м.Мукачева біля ресторанно-готельного комплексу “Інтурист”, на землях комунальної власності (існуючий сквер) для організації меморіального парку.

6. Про внесення доповнень до Порядку розміщення вивісок у м. Мукачево.

7. Про затвердження Програми «Впорядкування адресного господарства міста Мукачево».

8. Про затвердження Програми «Придбання та встановлення газового обладнання, систем фільтрації води газових котлів для соціально незахищених верств населення в м. Мукачево на 2016-2017 р.р.».

Дозвіл на оприлюдення рег.акту:

9. Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м.Мукачево.

Мукачівська міськрада

Прочитано 397 разів

ГАЛЕРЕЯ