Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В міськраді засідала «земельна» комісія
Вівторок, 15 листопада 2016 16:04

В міськраді засідала «земельна» комісія

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та земельних відносин. Депутати вивчали проекти рішення, які виносяться на розгляд чергової сесії міськради. Зокрема проекти:

1. Про включення в перелік об’єктів комунальної власності з надання в оренду майна по вул. Пирогова, 13 в м. Мукачево.

2. Про надання дозволу управлінню освіти виконавчого комітету Мукачівської міської ради на укладення договору оренди частини вбудованих приміщень по вул. Космонавтів, 31, м. Мукачево.

3. Про надання згоди Мукачі вській ОДПІ ГУ ДФС у Закарпатській області на аукціонний продаж майна комунальної власності, що знаходиться в податковій заставі.

4. Про затвердження детального плану території по вул.Духновича, м.Мукачева біля ресторанно-готельного комплексу “Інтурист”, на землях комунальної власності (існуючий сквер) для організації меморіального парку.

5. Про розроблення детального плану територій по вул.Свято-Михайлівська для обслуговування культової будівлі церкви Євангельських християн баптистів «Благодать».

6. Про розроблення детального плану територій по вул.Коцаки, б/н в місті Мукачево для будівництва та обслуговування багатоквартирної житлової та громадської забудови.

7. Про затвердження детального плану території по вул. Берегівська об’їздна в місті Мукачево для будівництва комплексу будівель та споруд для «Центру контролю за тваринами».

8. Про затвердження детального плану території по вул.Університетська, б/н в м.Мукачево для проведення реконструкції нежитлової будівлі котельні під багатоквартирний житловий будинок.

9. Про сервітутне землекористування та затвердження істотних умов договорів.

10. Про включення в перелік майна комунальної власності для продажі шляхом викупу квартири № 3 по вул. Берегівська, 27, у м. Мукачево.

11. Про затвердження Положення про управління комунальної власності у новій редакції.

12. Про визначення земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності для продажу права оренди на земельних торгах та виготовлення документації із землеустрою.

13. Про програму фінансового забезпечення аукціонного відчуження об’єктів комунальної власності територіальної громади міста на 2017 р.

14. Про програму фінансового забезпечення передачі в концесію, на конкурсних засадах, нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста на 2017 р.

15. Про програму фінансового забезпечення утримання об’єктів комунальної власності (земля та нерухомість) територіальної громади міста Мукачево на 2017 р.

Мукачівська міськрада

Прочитано 501 разів

ГАЛЕРЕЯ