Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Експериментальні лабораторії, виробництво SIP-панелей, молодіжні кав’ярні: студенти МДУ презентували бізнес-проекти
Вівторок, 15 листопада 2016 16:28

Експериментальні лабораторії, виробництво SIP-панелей, молодіжні кав’ярні: студенти МДУ презентували бізнес-проекти

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні в сесійній залі Мукачівської міськради студенти Мукачівського державного університету презентували бізнес-плани, які вони розробили для розвитку міста. В університеті відібрано 5 проектів, для цього в закладі провели конкурс бізнес-ідей. Серед бізнес-проектів: виробництво SIP-панелей та конструкцій з них, готель для тварин, створення експериментальної лабораторії з проектування та розробки дизайн-елементів у формі вишивки, створення експериментальної лабораторії з проектування та розробці вишитих дизайн-елементів, проект кав’ярні «Файна фінджя».

Також презентовано проект Європейська навчально-дослідна лабораторія маркетингових процесів в Карпатському регіоні на базі навчальних закладів України та Угорщини.

Міський голова Андрій Балога запропонував молоді підтримку. Пророблятиметься можливість, що студенти отримають співфінансування проектів. При цьому втілювати бізнес-проекти будуть самі студенти.

Мукачівська міськрада

Прочитано 615 разів

ГАЛЕРЕЯ