Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/У Мукачеві запрацює перший на Закарпатті молодіжний центр
Понеділок, 21 листопада 2016 17:09

У Мукачеві запрацює перший на Закарпатті молодіжний центр

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні у Press Point відбулася прес-конференція за участі керівника ГО "Молодіжні ініціативи Закарпаття" Дениса Соболя та голови закарпатського осередку національної молодіжної ради України Олени Біланіної.

Під час зустрічі з журналістами вони презентували загальну концепцію Мукачівського Молодіжного Центру. За словами Дениса Соболя, вже протягом декількох місяців він разом з командою однодумців працює над створенням молодіжного центру в Мукачеві. "Ми надихалися молодіжними центрами Ради Європи в Страсбурзі та Будапешті, також вивчали досвід вітчизняних молодіжних центрів та просторів для створення спільної роботи.

За останні три місяці ми відвідали міста, знайомлячись з кращими практиками та надихаючись неймовірними людьми. Нам вдалося побачити Київський молодіжний центр, America House Kyiv, Сумський міський центр дозвілля молоді, Артинов - креативний простір Вінниці, коворкінг CoMMuna у Львові, антикафе "Дім у Сумах" та багато інших,"- розповів Денис Соболь. Як зазначила Олена Біланіна, Мукачівський Молодіжний Центр стане першим центром дозвілля для молоді на Закарпатті. "Метою молодіжного центру є об'єднання молодих людей для спілкування, творчості та спільнотворення. Ми хочемо надати простір для обміну та реалізації ідей, об'єднавши в собі центр соціальних інновацій, затишний коворкінг, сучасний конференц-зал та місце для культурного дозвілля. Молодіжний центр працюватиме безкоштовно, приходити можуть всі бажаючі.

На нашу думку, створення молодіжного центру в Мукачеві дасть змогу втілити чимало культурно-просвітницьких проектів, проводити тренінги та форуми на постійній основі. Крім того, питання підтримки та розвиток молодіжних центрів включене в національну програму "Молодь України" на 2016-2020 роки", - наголосила Олена Біланіна.

Також ініціатори створення Мукачівського Молодіжного Центру запевнили, що вже отримали погодження і розраховують на підтримку Мукачівської міської ради, Міністерства молоді та спорту України, міжнародних донорів та декількох національних організацій для втілення проекту в життя. "На даному етапі тривають переговори з керівництвом Мукачівського державного університету щодо розміщення молодіжного центру на базі приміщення університету за адресою вул. Федорова 5. Сподіваюся, що ми разом зможемо вплинути на прийняття позитивного рішення. Також хочу звернутися до молоді з проханням підтримувати наш проект. Впевнений, що ми спільними зусиллями зможемо побудувати потужний та сучасний молодіжний центр для молоді у нашому місті, де збиратимуться ініціативні громадські активісти з усієї Закарпатської області", - підсумував Денис Соболь.

Прочитано 463 разів

ГАЛЕРЕЯ