Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Міський голова провів прийом громадян
Понеділок, 05 грудня 2016 16:23

Міський голова провів прийом громадян

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні міський голова Андрій Балога та заступники міського голови провели спільний прийом громадян в приміщенні сесійної зали. Понад 20 відвідувачів прийшли зі своїми проблемами Як і зазвичай, частина питань стосувалася житлово-комунальної галузі – ремонт вулиці Ключарської, ремонт будинку по вулиці Пушкіна, ремонт дахів та тротуарів. Пропозиції, що лунали від містян будуть за можливості включені в перелік робіт на 2017 рік.

Щодо черги на отримання житла – з такими питаннями теж нерідко приходять на прийом, міський голова зазначив, що наразі місто співфінансує придбання житла для родин загиблих Героїв.

Кілька мешканців міста скаржилися на роботу муніципальної поліції за те, що їх оштрафували за ведення незаконної торгівлі. За словами керівника служби Вячеслава Романа лише за 10 місяців за порушення правил торгівлі на ринках (ст. 159 КУпАП) складено 70 протоколів. І поліція й надалі наводитиме лад з торгівлею. Міський голова наголошує, що це принципова позиція влади – не перетворювати тротуари, сквери міста на суцільні ринки. Натомість містянам пропонується торгувати на діючих ринках, де є достатньо місць.

Серед нововведень, які стосуються доступності влади, то з минулого тижня для містян Центр надання адмінпослуг змінив режим роботи: без обідньої перерви та по суботам до 15:00.

Мукачівська міськрада

Прочитано 413 разів

ГАЛЕРЕЯ