Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та земельних відносин
Понеділок, 12 грудня 2016 17:25

Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та земельних відносин

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

1. Про оренду вбудованих нежилих приміщень 29 по вул. Маргітича, 45, літ."Б" у м. Мукачево.

2. Про відчуження майна комунальної власності шляхом викупу – нежитлової будівлі на пл. Кирила і Мефодія, 3-2 м. Мукачево.

3. Про передачу у власність земельної ділянки шляхом викупу, затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, що відчужується, затвердження ціни та інших істотних умов договору купівлі-продажу.

4. Про надання дозволу на проведення експертної оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності, що підлягають передачі у власність шляхом викупу.

5. Про сервітутне землекористування та затвердження істотних умов договорів.

6. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою.

7. Про встановлення меж землекористувань підприємств, установ, організацій, суб′єктів підприємницької діяльності та громадян на землях міста Мукачева.

8. Про передачу, надання, вилучення земельних ділянок громадянтм. Мукачева.

9. Про передачу земельних ділянок у приватну власність.

Прочитано 470 разів

ГАЛЕРЕЯ