Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Військових медиків вшановували у Мукачеві
Понеділок, 12 грудня 2016 17:46

Військових медиків вшановували у Мукачеві

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні у місті над Латорицею військові медики відзначали святкову подію - 75-у річницю утворення військового шпиталю. Військові у “білих халатах” користуються пошаною та заслуженим авторитетом серед мукачівців та краян за високий професіоналізм, людяність і готовність прийти на допомогу у важку хвилину, рятуючи здоров’я не тільки військових, але й цивільних.

Про становлення військового шпиталю, людей, які сприяли його становленню та розвитку йшла мова у вітальному слові командира військової частини полковника медичної служби Яреми Бекера. Ярема Романович з гордістю говорив про своїх колег та підлеглих, які у важкі для країни часи були в перших рядах захисників Вітчизни, ризикуючи власним життям рятували і продовжують рятувати життя військових та мирних жителів на сході країни, в зоні проведення антитерористичної операції. Він висловив вдячність міській владі за підтримку та співпрацю, яка є взаємокорисною і для військових і для мешканців міста та області.

Найтепліші вітальні слова від міського голови Мукачева Андрія Балоги були передані присутнім заступником міського голови, керуючим справами Олександром Галаєм. Олександр Юрійович висловив своє захоплення мужністю та високим професіоналізмом військових медиків і вручив найдостойнішим почесні нагороди та пам’ятні подарунки.

Щирі та теплі слова лунали на адресу лікарів у погонах від високоповажного духовенства та військових, які завітали сьогодні до нашого міста.

Гарного та піднесеного настою і господарям, і гостям додали виступи колективів художньої самодіяльності та індивідуальних виконавців.

Мирного вам неба, щастя, радості та добра, наші дорогі військові лікарі! Пам’ятаємо! Не забудемо!

Прочитано 1127 разів

ГАЛЕРЕЯ