Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Андрій Балога закликав мукачівців взяти участь у консультативному опитуванні
Неділя, 18 грудня 2016 13:36

Андрій Балога закликав мукачівців взяти участь у консультативному опитуванні

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

У Мукачеві стартувало перше консультативне опитування містян. Влада вирішила запитати безпосередньо у мукачівців про 4 важливих питання: реформи в освіті та медицині міста, де за останній рік відбулося, мабуть, найбільше змін; надання матеріальної допомоги пенсіонерам та «бюджетникам» безпосередньо з бюджету міста, і перенесення з усіма почестями поховань загиблих у ІІ Світовій війні із центральної площі на кладовище.

«Щойно разом з сім’єю побував на одній з дільниць і висловив свою думку, – в першу чергу, не як міський голова, а як мукачівець.

Але вже як мер закликаю всіх обов’язково прийти на свою дільницю та зробити так само.

Бо це дуже важливо для нашого міста і кожного з нас з двох ключових причин: перша – вирішення заявлених питань саме на часі, друга – ми разом повинні постійно шукати нові шляхи ефективного управління містом та вирішення міських проблем, і безпосереднє консультування з громадою – це моя принципова позиція.

Наостанок лише нагадаю, що опитування триватиме 3 дні: в неділю з 9 до 19 години, у понеділок та вівторок – з 13 до 19 години», - зазначив міський голова Андрій Балога на свої сторінці у мережі facebook

Прочитано 500 разів

ГАЛЕРЕЯ