Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/У Мукачеві відбулося засідання міськвиконкому
Вівторок, 27 грудня 2016 14:53

У Мукачеві відбулося засідання міськвиконкому

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

27 грудня 2016 року відбулося засідання виконавчого комітету Мукачівської міської ради, на якому були розглянуті 17 питань порядку денного.

Члени виконкому заслухали питання про зняття та зміну статусу у дітей, надання дозволу для здійснення правочинів стосовно нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти, про визначенння місця проживання дітей.

Було внесено зміни до штатного розпису Мукачівського історичного музею та погоджено встановлення вартості платних послуг по Мукачівському історичному музею.

На пропозицію комісії з питань збереження історичної спадщини, найменування та перейменування вулиць, встановлення пам’ятних знаків в місті Мукачево при виконавчому комітеті Мукачівської міської ради були надані присвоєно назви новоствореним вулицям в кварталі житлової забудови на комунальних землях міста Мукачева по вул. Франка Івана-бічна у кількості 19 вулиць, де будуть виділені ділянки для воїнів - учасників АТО, а також переменовано ряд вулиць та провулків нашого міста.

З цих та інших питань порядку денного були прийняті відповідні рішення, з якими детальніше можна познайомитися на сторінках ЗМІ та офіційному сайті Мукачівської міської ради.

Відділ з питань внутрішньої політики

Мукачівського міськвиконкому

Прочитано 403 разів

ГАЛЕРЕЯ