Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/У Мукачеві відбулася сесія міської ради
Середа, 28 грудня 2016 15:02

У Мукачеві відбулася сесія міської ради

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

28 грудня 2016 року, у середу, відбулася 22-га позачергова сесія Мукачівської міської ради, на якій було розглянуто 17 питань.

Депутати розглянули питання “Про затвердження детального плану території по вул. Франка Івана-бічна, б/н для відведення земельних ділянок під будівництво індивідуальних житлових будинків”, “Про затвердження Програми співфінансування придбання житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов на 2016 рік (у новій редакції), “Про внесення змін до бюджету міста Мукачево на 2016 рік”, “Про затвердження “Програми підтримки ММКП “Громадський транспорт Мукачева” на 2017-2010 роки”, Про передачу кінотеатру “Перемога“ по пл. Кирила і Мефодія, будинок 3-2 в місті Мукачево з балансу Мукачівського міського комунального підприємства “ЖРЕП №3” на баланс Управління міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради”, “Про внесення змін до рішення 7-ї сесії 7-го скликання Мукачівської міської ради від 11.02.2016 року №118 “Про реорганізацію Державного закладу “Вузлова лікарня ст.Мукачево ДТГО “Львівська залізниця”.

Велика увага була також приділена питанню затвердження міського бюджету м. Мукачево на 2017 рік (нова редакція), “Про затвердження Статуту ММКП “Мукачіввоводоканал” (у новій редакції), “Про затвердження структури і штатів виконавчих органів Мукачівської міської ради”.

Усі рішення були прийняті переважною більшістю голосів.

Поки що, відділ з питань внутрішньої політики

Мукачівського міськвиконкому

Прочитано 641 разів

ГАЛЕРЕЯ