Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Дешеві ліки: в місті відкриють нові відділення «Соціальної аптеки»
Вівторок, 03 січня 2017 13:50

Дешеві ліки: в місті відкриють нові відділення «Соціальної аптеки»

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 

Мукачівці з минулого року отримали шанс придбати ліки дешевше, ніж де-небудь на Закарпатті. Міська влада прийняла рішення про створення комунального підприємства, яке має за мету забезпечити містян медикаментами за доступними цінами.

З квітня в Мукачеві у поліклінічному відділення Мукачівської ЦРЛ по вулиці Грушевського працює "Соціальна аптека". Її урочисто відкривали за участі міського голови Андрій Балога

У "Соціальній аптеці" представлені понад 15 тисяч препаратів. На медпрепарати діє мінімальна націнка до 10%, щоб забезпечити персонал зарплатою та покрити комунальні послуги. Тут також видають ліки мешканцям міста, які мають право на пільговий відпуск ліків.

Власники "картки мукачівця" мають додаткову знижку с 3% знижки на лікарські засоби. Аналогів такої аптеки в області нема. Тут продають ліки з націнкою усього в кілька відсотків. Тоді як в інших аптеках вона 25 - 40 відсотків. З міського бюджету виділяють кошти на утримання аптеки. За словами начальника відділу охорони здоров’я Мукачівського міськвиконкому Любові Мандзич – це соціальний проект, який в зорієнтований на потреби мешканців міста у дешевих ліках. В першу чергу – пенсіонерів, яких щодня тут не менше 500-600.Окрім того, тут можна отримати ліки за пільговими рецептами. Всі ліки тут дешевші, ніж в комерційних аптеках міста, і це в свою чергу впливає на конкуренцію між аптечними мережами. Через інфляцію в країні, ріст курсу долара ціни на ліки весь час ростуть. А завдяки підтримці міської влади проект «Соціальна аптека» нам вдалося забезпечити містян найдешевшими медикаментами в області» - каже фахівець. 

Як стверджує Любов Мандзич асортимент аптеки лише збільшуватиметься. Мінімальна націнка робить комунальну аптеку надзвичайно конкурентною в місті серед інших фармацевтичних закладів. В планах відкрити ще два відділення «Соціальної аптеки,» в тому числі й на території лікарні.

63 річна Марія Орос страждає на кардіологічні захворювання. Розповідає, що на місяць доводиться витратити й до 500 гривень на ліки. «Коли вперше зайшла в «Соціальну аптеку» у травні, не змогла повірити – тут препарат, який я маю приймати щодня – «Кардіомагніл» майже на 30 гривень, дешевший, ніж в аптеці, де я досі брала. Так само й інші препарати. Тому і я, і мої діти за потреби купують ліки саме в цій аптеці».

З паніє Марією погоджується й 67 річний Василь Шпеник. «Ліки від гіпертонії купляв за 112 гривень. Тут – за 90. Може для когось це і не значна різниця, але для одинокого пенсіонера – це теж гроші». 

         "Соціальна аптека " працює з 7:30 о 18.30 Всі препарати в аптеці оригінальні, є відповідні сертифікати.

Прочитано 806 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація