Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді отримав понад 200 тисяч благодійних коштів
Вівторок, 03 січня 2017 15:20

Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді отримав понад 200 тисяч благодійних коштів

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Колектив та вихованці обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями висловлюють вдячність міському голові Мукачева Андрій Балога за допомогу та підтримку діяльності центру в сфері реабілітації та інтеграції дітей та молоді з інвалідністю та створення комфортних умов для їхнього перебування в реабілітаційному центрі.

Міський голова з часу обрання на посаду віддає всю зарплату на рахунок центру. За період з листопада 2015 по листопад 2016 року обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями, який функціонує в Мукачеві по вулиці Духновича, 87 отримав на благодійний рахунок майже 212 тисяч гривень – це зарплата включно з передбаченими преміями та іншими доплатами міського голови.

Як повідомила керівник закладу Марини Дашик в центрі вже використано 208 тисяч з благодійного рахунку. Придбано обладнання для сенсорної кімнати, обладнання для музичної реабілітації, предмети для психо-мовного розвитку обладнання для харчоблоку, холодильник, набори для творчості, спеціалізоване медичне взуття, столовий посуд. Для малечі організовували екскурсії Закарпаттям та проводили оздоровлення на базі термальних басейнів краю.

Мукачівська міськрада

 

 

Прочитано 879 разів

ГАЛЕРЕЯ