Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Переможці фестивалю «Червене вино»: Паук, Анталовський та Орос
Неділя, 15 січня 2017 16:09

Переможці фестивалю «Червене вино»: Паук, Анталовський та Орос

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні відбулося нагородження переможців найбільшого винного фестивалю країни «Червене вино». Дипломи та спеціальні призи переможцям вручав міський голова Андрій Балога.

Переможці фесту: номінація "Найкраще червоне вино" - Паук Василь (Мукачево) "Каберне совіньон". Номінація "Найкраще фестивальне вино" (купаж) - Анталовський Василь (с. Бобовище) за "Кагор". Номінація "Нагорода міського голови" - Орос Руслан (с.Дерцен) за "Кюве".

Переможці перших двох номінацій отримали насоси та обладнання для перекачування вина і сусла. Окрему відзнаку та дубову бочку в якості призу отримав Руслан Орос за краще вино від міського голови.

Цьогоріч у фесті взяло участь кращих 40 виноробів краю. Прийняло участь в конкурсній дегустації - 32. Було надано для конкурсної дегустації взірців вин - 45 (22 сухих і 23 купажних, десертних). Комісія відзначила зростання кількості якісних сухих вин у порівнянні з минулим фестивалем. Вино оцінювалося за всіма спільними ознаками, тобто кольором, смаком, післясмаком, запахом та іншим якостями.

Мукачівська міськрада

Прочитано 816 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація