Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій
Понеділок, 06 лютого 2017 16:49

Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

1. Про затвердження звіту міського голови про здійснення державної регуляторної політики Мукачівською міською радою та її виконавчим комітетом за 2016 рік.

2. Про Програму матеріально-технічного забезпечення Управління патрульної поліції у містах Ужгороді та Мукачеві Департаменту патрульної поліції.

3. Про затвердження Програми захисту конституційних прав і свобод громадян, гарантування належного розгляду звернень громадян на 2017 рік.

4. Про затвердження «Програми забезпечення державної безпеки, протидії тероризму, контрабанді, корупції та організованій злочинності на 2017 рік».

5. Про затвердження Програми матеріально-технічного забезпечення Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області на 2017 рік.

6. Про затвердження Комплексної програми профілактики злочинності, забезпечення правопорядку та безпеки громадян у м. Мукачеві на 2017 рік.

Затвердження висновку до рег.акту:

7. Про затвердження переліку товарів, які дозволено реалізовувати в малих архітектурних формах.

Дозвіл на оприлюднення рег.акту:

8. Про затвердження Регламенту Мукачівської міської ради 7-го скликання (у новій редакції).

Прочитано 259 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація