Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві соціально незахищеним містянам встановлюють котли
Понеділок, 20 лютого 2017 15:22

В Мукачеві соціально незахищеним містянам встановлюють котли

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні керівництво Мукачева провело прийом громадян. Міський голова Андрій Балога, його заступники та керівники структурних підрозділів міськвиконкому вирішували проблеми мукачівців. Чимало питань стосувалося житлово-комунального господарства. Також містяни зверталися щодо отримання котлів. Наразі коштом міського бюджету діє програма для забезпечення котлами соціально незахищених осіб.

В Мукачеві в грудні коштом міського бюджету вже встановлено газові котли для 12 соціально незахищеним родинам. Для цього було виділено 189 тисяч гривень. Наразі встановлюють котли ще 15 родинам Цьогоріч в бюджеті вже виділено 500 тисяч для встановлення котлів. Втім ця сума не остаточна, кошти будуть виділятися додатково ,адже зростає кількість містян, які прагнуть скористатися програмою. Право звернення для установки безкоштовного газового та електричного обладнання для обігріву та систем фільтрації води газових котлів мають право громадян, які потребують додаткового соціального захисту:

інваліди І та ІІ групи по хворобі всіх категорій;

ліквідатори аварії на ЧАЕС І та ІІ категорії;

пенсіонери, які користуються пільгою "діти війни";

багатодітні сім'ї;

учасники, інваліди війни та ветерани військової служби;

вдови загиблих учасників війни та бойових дій.

Для встановлення безкоштовного газового, електричного обладнання та систем фільтрації води газових котлів особа мешканці можуть звертатися з письмовою заявою до виконавчогокомітету Мукачівської міської ради, в Центр надання адмінпослуг.

Мукачівська міськрада

Прочитано 411 разів

ГАЛЕРЕЯ