Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Андрій Балога провів прийом громадян
Понеділок, 06 березня 2017 15:48

Андрій Балога провів прийом громадян

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Прийом проводився спільно із заступниками міського голови та керівниками відділів та управлінь міськвиконкому. Така практика дозволяє уникнути бюрократичної тяганини й оперативніше вирішувати проблеми містян. Чимало питань стосувалися комунальної галузі, соціальної та медичної сфер.

Мешканці вулиці Береша розповіли про намір створити ОСББ.

На початок року в Мукачеві створено та діють 40 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, ще 6 - в стадії створення та реєстрації. З метою стимулювання створення ОСББ в місті у 2016 році надано підтримку двом ОСББ на суму майже 100 тисяч коштом програми Сприяння створенню та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в м.Мукачево на 2015-2018 роки .

Також затверджено Програму відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження багатоквартирних будинків у м. Мукачево на 2016-2020 рр. . Такою можливістю скористалося ОСББ міста для ремонту дахів та іншої інфраструктури. Всього використано 186,5 тис.грн. Андрій Балога запевнив, що влада міста й надалі сприятиме ініціативі мешканців у створенні ОСББ.

Також містяни зверталися й щодо встановлення електролічильників в гуртожитку во вулиці Верді, ремонту даху багатоповерхівки по вулиці Молодіжній та інші питання.

Озвучені проблеми мешканців міста керівництво міста взяло на особистий контроль.

Мукачівська міськрада

Прочитано 672 разів

ГАЛЕРЕЯ