Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій
Вівторок, 14 березня 2017 17:56

Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

1. Про затвердження програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки м. Мукачева на 2017-2018 роки.

2. Про затвердження Статуту ММКП "Муніципальна поліція" в новій редакції та розширення видів економічної діяльності.

3. Про затвердження Положення про Управління міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради в новій редакції.

4. Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Мукачівської міської ради (у новій редакції).

5. Про затвердження Положення про відділ охорони здоров’я виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

6. Про затвердження Положення про господарський відділ виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

7. Про затвердження Положення про відділ з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи.

8. Про затвердження Положення про відділ Державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

9. Про затвердження Положення про відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

10. Про затвердження Положення про фінансове управління виконавчого комітету Мукачівської міської ради (у новій редакції).

11. Про затвердження Положення про секретаріат ради.

12. Про затвердження Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Мукачівської міської ради (в новій редакції).

13. Про затвердження Положення провідділ капітального будівництва виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

14. Про затвердження “Положення про управління архітектури та комунальної власності” виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

15. Про затвердження Положення про службу у справах дітей виконавчого комітету Мукачівської міської ради (у новій редакції).

16. Про затвердження Положення про управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

17. Про затвердження Положення про управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Мукачівської міської ради (у новій редакції).

18. Про затвердження Положення про юридичний відділ виконавчого комітету Мукачівської міської ради (у новій редакції).

19. Про затвердження Положення про відділ економіки виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

20. Про затвердження Положення про відділ бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

21. Про затвердження Положення про службу персоналу виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

22. Про затвердження Положення про відділ контролю та організаційного забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради.

23. Про затвердження Положення про архівний відділ Мукачівської міської ради.

24. Про внесення змін у структуру та штат виконавчих органів Мукачівської міської ради Затвердження висновків до рег.актів:

25. Про встановлення на 2017 рік мінімальної суми місячного орендного платежу 1 кв. м. загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території м. Мукачево.

26. Про внесення доповнень до Порядку розміщення вивісок у м. Мукачево.

27. Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів м. Мукачево в новій редакції.

Прочитано 412 разів

ГАЛЕРЕЯ