Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві збудуть соціальне житло – 2 тисячі квартир
Четвер, 16 березня 2017 09:10

В Мукачеві збудуть соціальне житло – 2 тисячі квартир

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 

За останній рік найбільші підприємствах Мукачева, як-то Flex, Fischer, ЕНО Меблі, Точприлад, постійно відкривають нові вакансії із зарплатами навіть до 10-12 тисяч гривень. Вже зараз очевидно, що ця тенденція збережеться у нас щонайменше в найближчі 5 років.

Зі свого боку ми, як влада міста, намагаємося активно розвивати медицину, освіту та соціальну сферу міста. Наведу лише 2 красномовні приклади, хоча їх значно більше:

Перший: Мукачево – єдине в Закарпатті і, можливо, навіть в Україні забезпечує своїх мешканців дороговартісним лікуванням за кошти бюджету міста.

Другий:за минулий рік ми вже виділили 640 земельних ділянок для героїв АТО та їхніх родин, і готові продовжити цю практику для сімей кваліфікованих спеціалістів. Крім того, у планах – збудувати в Мукачеві за наступні 4 роки соціального житла на 2000 квартир, яке коштувало б в межах $300 за кв.м.

Тому закликаю усіх не тільки із Закарпаття, а й усієї України: якщо ви шукаєте нових можливостей, зверніть увагу саме на Мукачево, – і переїздіть до нас жити і працювати!

Прочитано 485 разів

ГАЛЕРЕЯ