Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Депутати звернулися до уряду щодо зміни до постанови, яка дозволить ОСББ Закарпаття взяти участь в програмах з енергозбереження
П'ятниця, 17 березня 2017 10:04

Депутати звернулися до уряду щодо зміни до постанови, яка дозволить ОСББ Закарпаття взяти участь в програмах з енергозбереження

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

  

 

До виконавчого комітету Мукачівської міської ради звернулася Асоціація об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «Закарпаття» із листом щодо неможливості взяти участь в урядовій програмі з енергоефективності у зв’язку із змінами, внесеними до постанов Кабінету Міністрів України. Депутати міськради прийняли звернення до уряду з своїми пропозиціями.

Даними змінами, зокрема, передбачено, що: « у разі коли позичальником є об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, житлово-будівельний кооператив обов’язковою умовою для включення уповноваженою установою відомостей до зведеного реєстру позичальників є подання таким позичальником, крім підтверджуючих документів, документів (актів, довідок тощо), що підтверджують наявність приладу обліку теплової енергії (лічильника) в багатоквартирному будинку, взяття такого приладу на абонентський облік теплопостачальною організацією та його використання для розрахунків за спожиту теплову енергію (крім випадків встановлення приладу обліку теплової енергії (лічильника) в ході впровадження енергоефективних заходів відповідно до цього Порядку)».

«Однак, враховуючи те, що рішенням 6-ї позачергової сесії Мукачівської міської ради 6-го скликання від 09.02.2011 року №106 «Про стан фінансово-господарської діяльності ММКП «Мукачівтепло», після закінчення опалювального періоду 2010-2011 рр. котельні м. Мукачева ліквідовано, централізоване теплопостачання відсутнє, подання відповідних документів ОСББ/ЖБК, для участі у зазначеній Програмі, з передбаченого переліку, неможливе.

Таким чином, виходячи з об’єктивної необхідності у вирішенні даного питання, Мукачівська міська рада Закарпатської області просить Вас переглянути постанову Кабінету Міністрів України від 08 лютого 2017 р. №69 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 березня 2010 р. № 243 і від 17 жовтня 2011 р. № 1056» та внести до неї відповідні поправки з врахуванням особливостей населених пунктів, в яких централізоване теплопостачання відсутнє», - йдеться у тексті звернення.

Мукачівська міськрада

Прочитано 475 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація