Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Міський голова Мукачева привітав очільницю міського осередку “Союзу Українок”
Понеділок, 20 березня 2017 12:51

Міський голова Мукачева привітав очільницю міського осередку “Союзу Українок”

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні, 20 березня 2017 року, міський голова Мукачева Андрій Балога мав зустріч з очільницею Мукачівського міського осередку ВГО “Союзу Українок” Людмилою Оленушинець.

Приводом для цього стала вельми приємна подія, а саме чудовий ювілей, який цими днями відзначала Людмила Іванівна. Тож міський голова привітав ювілярку з днем народження та вручив їй Почесну грамоту виконавчого комітету Мукачівської міської ради за багатолітню активну культурно-просвітницьку та патріотично-виховну роботу, спрямовану на утвердження та розбудову Української держави.

Андрій Вікторович Балога виявив зацікавлення та запропонував всебічну підтримку ініціативі “союзянок” щодо спорудження у місті над Латорицею пам’ятника Президентові Карпатської України, Герою України Августину Волошину, поінформував про стан справ щодо Будинку національних спільнот, який цього року розпочне свою роботу та інших важливих справ, над якими працює міська влада.

Зі свого боку керівник потужного та активного міського громадського об’єднання, яким є “Союз Українок” висловила підтримку Мукачівському міському голови Андрієві Балозі та його команді у діяльності на благо міської громади.

Відділ інформаційно-аналітичних комплексів

виконавчого комітету Мукачівської

міської ради

Прочитано 505 разів

ГАЛЕРЕЯ