Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві влада прийняла рішення повернути громаді газові мережі
Вівторок, 04 квітня 2017 12:59

В Мукачеві влада прийняла рішення повернути громаді газові мережі

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Таке рішення запропонував прийняти депутатам міський голова Андрій Балога. "Газ - це товар, який продається в місті приватною структурою. Всі приватні структури в місті платять за користування землею, а газове підприємство - ні копійки. Є рішення сесії: за користування землею мають платити податки. Через «нововведення» щороку мукачівці мають сплачувати 60-65 млн. абонплати за газ. За такі кошти місто може відмовитися від газу, й перевести населення на опалення електрикою коштом міста", - констатував міський голова.

Передача газових мереж на баланс міста робиться заради недопущення необґрунтованого та безпідставного безоплатного використання майна (підвідної газової мережі) територіальної громади та з метою ефективного їх використання в інтересах мешканців міста,

Депутати ухвалили повернути територіальній громаді Мукачева та передати на позабалансовий облік управлінню міського господарства Мукачівської міської ради майно підвідної газової мережі, а саме: вуличні газопроводи протяжністю 64,148 км; споруди ГРП – 1 шт.; ШРП – 49 шт., КСС – 20 шт., безоплатно передане на баланс Мукачівській філії ВАТ «Закарпатгаз» за рішенням 44-ї сесії 5 скликання Мукачівської міської ради від 30 квітня 2009 року № 932.

Затверджено також склад комісії з вирішення питань приймання майна газової мережі від Мукачівської філії «Закарпатгаз» та постановки його на позабалансовий облік в управлінні міського господарства Мукачівської міської ради.

Мукачівська міськрада

Прочитано 647 разів

ГАЛЕРЕЯ