Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Депутати Мукачівської міськради вимагають скасувати абонплату за газ та зменшити тарифи на газ
Вівторок, 04 квітня 2017 13:08

Депутати Мукачівської міськради вимагають скасувати абонплату за газ та зменшити тарифи на газ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Відповідне звернення до Президента країни прийнято на позачерговій сесії.

Депутати Мукачівської міської ради, обурені рішенням, яким 28 березня 2017 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердила розмір абонентської плати за підключення до системи газопостачання.

«Для Закарпатської області цей тариф, в залежності від потужності лічильника становитиме від 140 до 210 гривень щомісяця для кожної оселі. Абонплата в розмірі 210 гривень буде обов’язковою майже для 90% мукачівців. При цьому абонплату за газ держава не субсидіюватиме.

Закарпаття – єдиний регіон, який відмовився від центрального теплопостачання. Зважаючи на те, що в Мукачеві у більшості містян встановлено лічильники потужності від G4 і вище, адже газ використовують і для обігріву помешкань, містяни сплачуватимуть щомісяця газовому монополісту непосильну плату.

Ми переконані, що рішення НКРЕКП – це дії, які призведуть до зубожіння українців і є нічим іншим, як економічним геноцидом. Ми депутати Мукачівської міської ради, закликаємо Вас: негайно скасувати абонентську плату за підключення та зменшити ціну на газ для населення», - йдеться в тексті звернення.

Мукачівська міськрада

Прочитано 301 разів

ГАЛЕРЕЯ