Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Зустріч міського голови Андрія Балоги з представниками ромської громади міста Мукачева
П'ятниця, 07 квітня 2017 12:38

Зустріч міського голови Андрія Балоги з представниками ромської громади міста Мукачева

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні, 7 квітня 2017 року, напередодні Міжнародного дня ромів, відбулася зустріч міського голови Мукачева Андрія Балоги з представниками ромської громади.

 Мукачівська громада ромів є третьою за чисельністю національною меншиною нашого міста і надає йому особливого колориту, завдячуючи своїм давнім традиціям та самобутній культурі. З давніх-давен роми докладають свою працю та талант у соціально-економічний розвиток міста. Тож, хоч зустріч і була присвячена святковій події, на ній було обговорено широке коло питань, які стосуються і охорони здоров’я, і освіти, і комфортного та безпечного проживання, і задоволення культурних та духовних потреб ромів міста над Латорицею.

 

 Присутні мали можливість отримати чіткі відповіді на питання, які їх цікавлять і хвилюють, а також окреслити шляхи подальшої плідної співпраці влади та громадськості в інтересах і конкретної людини, і нашої міської спільноти загалом. Сюди можна віднести і питання організації виставки творів відомого ромського художника Йосипа Балога, чи надання допомоги в лікуванні молодого мешканця ромського поселення, проведення потужного святкового заходу в ромському поселенні чи відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини тощо.

На завершення зустрічі Андрій Вікторович Балога вручив присутнім нагороди виконавчого комітету Мукачівської міської ради, привітав їх та всю ромську громаду з Міжнародним днем ромів.

Відділ інформаційно-аналітичних комплексів

виконавчого комітету Мукачівської міської

ради

Прочитано 563 разів

ГАЛЕРЕЯ