Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та земельних відносин
Четвер, 13 квітня 2017 18:14

Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та земельних відносин

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

1. Про встановлення меж землекористувань підприємств, установ, організацій, суб′єктів підприємницької діяльності та громадян на землях міста Мукачева.

2. Про передачу земельних ділянок у приватну власність.

3. Про передачу, надання, вилучення земельних ділянок громадян м. Мукачева.

4. Про сервітутне землекористування та затвердження істотних умов договорів.

5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, яка підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону.

6. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою.

7. Про визначення земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності для продажу права оренди на земельних торгах та виготовлення документації із землеустрою.

8. Про виготовлення проекту внесення змін до детального плану території по вул. Франка Івана, 65 Р в місті Мукачево.

9. Про безоплатну передачу медичного обладнання у спільну власність територіальних громад сіл, селища, міст Берегівського району.

10. Про програму фінансового забезпечення аукціонного відчуження об’єктів комунальної власності територіальної громади міста на 2017 р.

11. Про програму фінансового забезпечення передачі в концесію, на конкурсних засадах, нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста на 2017 р.

12. Про програму фінансового забезпечення утримання об’єктів комунальної власності (земля та нерухомість) територіальної громади міста Мукачево на 2017 р.

13. Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки у постійне користування.

14. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою.

15. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою.

16. Про затвердження результатів конкурсу на право оренди нежилих приміщень № 29 по вул. Маргітича, 45 Б у м. Мукачево.

17. Про передачу майна з балансу Мукачівського міського комунального підприємства «Мукачівводоканал» на баланс Управління міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Ознайомитись з проектами

Прочитано 488 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація