Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві влада вирішувала проблеми містян
Понеділок, 24 квітня 2017 15:35

В Мукачеві влада вирішувала проблеми містян

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Більше тридцяти мукачівців прийшли на прийом громадян, який проводив міський голова Андрій Балога, разом із заступниками та керівниками структурних підрозділів міськвиконкому. Така практика проведення прийомів дозволяє оперативно вирішувати проблеми, які їх озвучують містян. А більшість з них як вже традиційно стосувалися інфраструктури. Зокрема чимало звернень і ремонту дахів. З такими питанням прийшли мешканці вулиці Ярослава Мудрого, Окружної та Верді. В останньому влада пообіцяла виділити кошти на поточний ремонт покрівлі в багатоповерхівці по вулиці Верді, 3. На Окружній стартував ремонт на трьох багатоповерхівках. Загалом місто цьогоріч виділило майже 15 млн. на ремонт 24 багатоповерхівок.

Мешканка вулиці Данила Галицького скаржилася на якість проведеного п’ять років тому ремонту покриття вулиці. Наразі треба облаштувати належним чином ливневі решітки. Комунальні служби отримали доручення міського голови щодо вирішення проблеми.

Мешканка міста просила матеріальної допомоги на лікування сина. Він хворіє на рідкісну хворобу і вже переніс 18 операцій. Наразі дитина потребує коштів на лікування за кордоном. І родина, після подачі та вивчення документів, зможе отримати таку допомогу.

Програму матеріальної допомоги мукачівцям, в управлінні праці і соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради розробили наприкінці 2015 року за дорученням міського голови Андрія Балоги. У 2016 році бюджет програми перевищив 13 мільйонів гривень. Різними видами допомог скористалися майже три тисячі жителів Мукачева.

Мукачівська міськрада

Прочитано 564 разів

ГАЛЕРЕЯ