Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Андрій Балога ініціював створення для молоді Школи лідерства
Середа, 03 травня 2017 10:59

Андрій Балога ініціював створення для молоді Школи лідерства

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

З ініціативи міського голови Мукачева Андрія Балоги в Мукачеві для шкільної молоді міста діятиме Школа лідерства при міському голові - двомісячна навчальна програма, головною метою якої є створення команди молодих лідерів.

В програмі школи: навчальні семінари, тренінги на такі теми, як права людини, ефективна робота в команді, проектний менеджмент, навики спілкування та ораторського мистецтва, а також мотивуючі зустрічі з експертами у різних сферах.

Курс складається з двох етапів – навчального та практичного. Під час навчання використовуються передові методи неформальної освіти, в тому числі програми Ради Європи.

Навчальний етап складається з курсів:

Права людини;

Молодіжна політика;

Командотворення;

Проектний менеджмент;

Ораторське мистецтво.

Кожен курс складається з триденного тренінгу, домашнього завдання та самостійної роботи з використанням онлайн платформи Moodle. Саме цю платформу використовують більшість навчальних закладів світу для організації дистанційного навчання.

Під час практичного етапу учасники матимуть можливість пройти стажування в обраних підрозділах міської ради, прийняти участь в освітніх екскурсіях та підготувати власні проекти, найкращі з яких будуть реалізовані.

Учасниками проекту є учні 8-10 класів шкіл м. Мукачево, лідери шкільного самоврядування, старости класів та просто активна шкільна молодь.

Відеокоментар:Денис Соболь – керівник проекту.

 

Прочитано 906 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація