Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В «Паланку» відкрито винний підвал
П'ятниця, 12 травня 2017 16:11

В «Паланку» відкрито винний підвал

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 

Тут представлені кращі вина Угорщини – з винних країв Токай, Егер, Сексард. Загалом у підвалі Ракоці замку «Паланок» представлено дев’ять винних домів Угорщини – «Туммерер», «Андял», «Корона», «Палінкаш», «Молнар та сини», «Ковач», «Кунвін», «Мийсарош», «Сюч».

Сьогодні відбулася офіційна презентація вин у замку «Паланок». Участь в заході взяли держсекретар Угорщини, відповідальний за національну політику в угорському уряді Потапі Арпад Янош, Генеральні консули Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугайла, в Берегові Ендре Саліпскі, представники ділових кіл Закарпаття.

Відкрив захід міський голова Мукачева Андрій Балога, який зазначив, що нинішня подія - хороший знак для всього краю. « В «Паланку» відроджується життя, замок оновлюється вже не один рік, в тому числі завдяки благодійникам, місцевому бюджету, партнерам з Угорщини. Новий проект зробить «Паланок» ще більш туристично привабливим. Нас об’єднує спільна історія не тільки замку. Ми разом можемо розвивати об’єкти краю», - вважає міський голова.

Потапі Арпад Янош зауважив, що особисто для нього та багатьох туристів з Європи Мукачівський замок є місцем позитивних вражень. «Це історичне місце для всього регіону, для всіх народів, яку тут проживають. Уряд Угорщини допомагає закладу, і об’єднання наших зусиль у таких проектах є свідченням наших дружніх стосунків. У підвалі Ракоці представлені одні з кращих угорських виноробних регіонів, і впевнені, що ми гідно представимо культуру виноробства для туристів з усіх куточків світу», - каже пан Держсекретар.

Відеокоментар: туризмознавець, професор Федір Шандор

 

Прочитано 1148 разів

ГАЛЕРЕЯ