Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та земельних відносин
Понеділок, 29 травня 2017 15:24

Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та земельних відносин

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

1. Про встановлення меж землекористувань підприємств, установ, організацій, суб′єктів підприємницької діяльності та громадян на землях міста Мукачева.

2. Про передачу земельних ділянок у приватну власність.

3. Про передачу, надання, вилучення земельних ділянок громадян

м. Мукачева.

4. Про сервітутне землекористування та затвердження істотних умов договорів.

5. Про надання дозволу на проведення експертної оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності,

що підлягають передачі у власність шляхом викупу.

6. Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, яка підлягає продажу у власність на земельних торгах у формі аукціону для будівництва та обслуговування об'єктів торгівлі.

7. Про визначення земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності для продажу на земельних торгах та виготовлення документації із землеустрою.

8. Про передачу у власність земельної ділянки шляхом викупу, затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, що відчужується, затвердження ціни та інших істотних умов договору купівлі-продажу.

9. Про включення в перелік майна комунальної власності для продажу

шляхом аукціону будівлі центрального теплового пункту - котельні, розташованої за адресою: м. Мукачево, бул. Гойди, б/н.

10. Про включення в перелік майна комунальної власності для продажу шляхом аукціону.

11. Про надання дозволу ГО "Мукачівський кінологічний клуб "Замкова стража" на облаштування майданчика для дресирування собак.

12. Про розроблення детального плану території по вул.Росвигівській міста Мукачева.

13. Про розроблення детальних планів територій малоповерхової житлової забудови в районі вулиць Сороча, Стара, Герцена Олександра в місті Мукачево.

14. Про затвердження звітів про оцінку вбудованих приміщень комунальної власності за адресою: м. Мукачево, пл. Кирила і Мефодія, 1 та розрахункової орендної ставки.

15. Про внесення змін до Положення про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади м. Мукачево.

16. Про надання дозволу на списання основних засобів комунальних підприємств.

Ознайомитись з проектами рішень.

Прочитано 391 разів

ГАЛЕРЕЯ