Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Активісти мукачівської Школи лідерства знайомилися з роботою парламенту та урядових установ
Четвер, 15 червня 2017 13:00

Активісти мукачівської Школи лідерства знайомилися з роботою парламенту та урядових установ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Учасники програми мукачівської Школи лідерства цими днями перебувають в столиці країни, де знайомляться з роботою центральних органів влади. Школярі вже відвідали Верховну Рад України, Міністерство молоді та спорту та офіс координатора проектів ОБСЄ. В офісі школярі ознайомились з форматом роботи та заходами що втілюються організацією, проектами ОБСЄ, що діють в Україні.

В міністерстві поінформували школярів про найбільш цікаві проекти та конкурси, у яких вони можуть взяти участь вже зараз. Зокрема активістів зацікавили програми міжнародних молодіжних обмінів.

На завершення старшокласникам презентували інструмент вивчення думки молоді - проект Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні "U-Report.

Ініціював проект школа Лідерства міський голова Андрій Балога. Ценавчальна програма для шкільної молоді Мукачева, головною метою якої є створення команди молодіжних лідерів, через неформальну освіту, розвиток лідерських навичок та спільну діяльність.

Мукачівська міськрада

Прочитано 410 разів

ГАЛЕРЕЯ