Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Зміни у Регламент
Вівторок, 20 червня 2017 10:59

Зміни у Регламент

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

01 червня 2017 року, на 27 сесії Мукачівської міської ради було прийнято Регламент Мукачівської міської ради 7-го скликання у новій редакції.

Зміни, які внесені до Регламенту, були обговорені на засіданнях профільної депутатської комісії, оприлюднені для отримання зауважень і пропозицій.

Зокрема, Регламент доповнено статтею 1.0.11., щодо формування радою редакційної комісії для узгодження особливих текстів заяв та звернень.

Також в Регламенті передбачена норма, що Регламент виконавчого комітету розглядається та затверджується на сесії міської ради.

У новій редакції Регламенту передбачена процедура пакетного голосування, визначено питання, по яким приймаються процедурні рішення.

Главу 3.7. “ДИСЦИПЛІНА ТА ЕТИКА ПЛЕНАРНИХ ЗАСІДАНЬ” доповнено статтями, що визначають заходи впливу за порушення вимог Регламенту та зовнішнього вигляду присутніх на пленарних засіданнях.

Також Регламент доповнено новим важливим розділом 4.6. “КОНФЛІКТ ІНТЕРЕСІВ. ВРЕГУЛЮВАННЯ ПИТАНЬ КОНФЛІКТУ ІНТЕРЕСІВ”.

З Регламентом Мукачівської міської ради 7-го скликання в новій редакції можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради: http://www.mukachevo-rada.gov.ua/images/docs/Reglament_Rish_662_1.pdf.

Прочитано 956 разів

ГАЛЕРЕЯ