Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Керівництво міста провело прийом громадян
Понеділок, 03 липня 2017 16:10

Керівництво міста провело прийом громадян

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні відбувся черговий прийом громадян Андрій Балоги, його заступників, керівників структурних підрозділів виконкому. Цього разу поділитися зі своїми проблемами прийшли більше тридцяти громадян. Мешканка вулиці Сільвая пані Зінаїда поскаржилася на сусідів, які при реконструкції даху пошкодили її будівлю. Міський голова дав доручення фахівцям управління комунальної власності та архітектури завтра зранку виїхати на місце аби з’ясувати деталі інциденту.

Мешканка мікрорайону Підгоряни поскаржилася на те, що дах багатоповерхівки в якому проживає родина протікає. Мешканці просять допомогу з оновленням покриття. В Мукачеві триває ремонт дахів на 16 багатоповерхівках

Загалом місто цьогоріч виділило майже 15 млн. на ремонт дахів 24 багатоповерхівок. Також міський голова зазначив, що влада надаватиме перевагу тим багатоповерхівкам, де мешканці створюють ОСББ. Так, влада міста ініціюватиме підтримку ОСББ для того, щоби мешканці багатоповерхівок об’єднувалися заради спільного утримання власних помешкань. Пропонується виділяти кошти на капітальний ремонт дахів, утеплення фасадів, внутрішньоквартальних проїздів, інженерних мереж насамперед для багатоповерхівок, де створено ОСББ.

Цьогоріч місто вже прийняло програму сприяння створенню та розвитку ОСББ. Фінансовий ресурс програми становить 1,6 млн. гривень.

Мешканці бульвару Гойди просили сприяння в ремонті проїзду. Як повідомляють в управлінні міського господарства за півроку завершено капремонт 15-ти внутрішньоквартальних проїздів на суму 8,8 млн. гривень. До кінця року заплановано капітальний ремонт проїздів за адресами бульвар Гойди Юрія; 8;10; Росвигівська, 9; Данила Галицького, 41; Окружна, 32.

Також заплановано й реконструкція проїздів: бульвар Гойди Юрія, 2, 6 ; Митрополита Володимира, 22, 24; Свято-Михайлівська, 12.

Мукачівська міськрада

Прочитано 307 разів

ГАЛЕРЕЯ