Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Керівництво Мукачева провело прийом громадян
Понеділок, 07 серпня 2017 15:52

Керівництво Мукачева провело прийом громадян

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Міський голова Андрій Балога, його заступники та керівники структурних підрозділів провели прийом громадян, на який прийшло більше тридцяти містян. Спектр озвучених проблем – надзвичайно широкий. Мешканці площі Кирила та Мефодія просили сприяння з ремонтом дворового проїзду до магазину «Централ», який пошкоджено вантажним транспортом. Цю проблему найближчим часом буде вирішено – пообіцяли у мерії. Активісти, які вже організували в місті креатив-студію для дітей просили сприяння у відкритті в місті приватного дитячого садка. Йдеться про розміщення в ньому 50 дітей. Наразі йде пошук приміщень. Фахівців для закладу, де з малечею будуть займатися на англійській мові, вже підібрано. В цьому питанні ініціатори отримають підтримку. Щодо іншого проекту, який стосується відкриття студії робототехніки, активістам пропонується взяти участь у розробці та подачі в проектах громадського бюджету. Проект стартує в Мукачеві вже цього місяця. Згідно положення бюджет громадських ініціатив – це частина бюджету міста, з якого здійснюється фінансування заходів, виконання робіт та надання послуг, визначених безпосередньо членами територіальної громади шляхом проведення конкурсу та оформлених відповідно до проектних пропозицій, які стали переможцями конкурсу. Ініціаторам можуть бути представники територіальної громади міста Мукачево, які підготували та подали проект для фінансування з громадського бюджету та на момент подання проекту досягли 16-річного віку.

Всі громадські ініціативи (проекти) класифікуються за двома категоріями: малі та великі. Малі проекти – це проекти, загальна вартість реалізації яких становить від 100 до 300 тис. грн. На такі проекти виділяється 60% загального обсягу бюджету громадських ініціатив.

Великі проекти - це проекти, загальна вартість реалізації яких становить від 300 до 800 тис. грн. На такі проекти виділяється 40% загального обсягу бюджету громадських ініціатив.

Були звернення, які стосувалися ремонтних робіт. Йшлося й про благоустрій мікрорайону Підгоряни. Тут, до речі минулого тижня, розпочато ремонт вулиці Свято-Михайлівської.

Кілька звернень стосувалося встановлення газових котлів. В Мукачеві діє програма, коштом якої пільгові категорії населення мають можливість отримати обладнання для опалення.

Наступний прийом відбудеться через два тижні, в приміщенні сесійної зали, о 14:00.

Мукачівська міськрада

Прочитано 497 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація