Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Містяни продовжують отримувати безконтактні «Картки мукачівця»
П'ятниця, 18 серпня 2017 09:46

Містяни продовжують отримувати безконтактні «Картки мукачівця»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

В Мукачеві містяни вже активно користуються новим форматом «Картки мукачівця» - безконтактні картки. Документи на її отримання можна подати в Центрі надання адміністративних послуг Мукачівського міськвиконкому або у відділеннях банку. Картки старого взірця необхідно обміняти на нові. Картка мукачівця видається безкоштовно.

Безконтактна картка стане незамінною для містян при користуванні автобусами громадського транспорту. Так, на картці встановлено транспортний додаток, що дає можливість проїзду у міському пасажирському транспорті, зарахування певної кількості поїздок. В першу чергу картка необхідна при проїзді в громадському пільговим категоріям населення.

Також на картці буде встановлено медичний та освітній додаток. Медичний додаток буде застосовуватися як електронна картка пацієнта, для пільгових рецептів, отримання допомоги коштом міської програми «Додаткового соціально-медичного захисту мукачівців».

Освітній додаток міститиме учнівський електронний квиток, електронний щоденник.

Пенсіонери можуть сплачувати комунальні послуги «Карткою мукачівця» без комісій.

Також власники картки отримують знижки в розмірі 40% на відвідування замку «Паланок», 20% на відвідування Мукачівського драматичного театру та 3% придбання ліків в «Соціальній аптеці».

Відеокоментар: Максим Гордійчук, начальник обласного управління «Ощадбанку»

Мукачівська міськрада

Прочитано 830 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація