Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві вручатимуть літературну премію Ордену Карпатських Лицарів
Вівторок, 22 серпня 2017 15:13

В Мукачеві вручатимуть літературну премію Ордену Карпатських Лицарів

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні, за підтримки міського голови Мукачева Андрія Балоги відбудеться вручення премії Ордену Карпатських Лицарів - поетичної премії, заснування якої ініціював відомий закарпатський поет та письменник Василь Кузан.

Церемонія вручення проходитиме у місті Мукачево, у Лицарській залі Мукачівського замку, початок о 21:00. Після - концерт заслуженого діяча мистецтв України, поета та композитора Сергія Лазо, нічна екскурсія замком та поетичні читання.

Вже о 14:00, в приміщені сесійної зали Мукачівської міськради відбулася зустріч з трьома лауреатами Шевенківської премії – Мирославом Дочинцем, Петром Мідянкою та Анатолієм Кичинським. Модерував захід наш земляк Мирослав Дочинець.

Премія «Ордену Карпатських Лицарів» присуджується за кращі поетичні твори написані чи видані окремою збіркою українською мовою протягом двох років у період до Дня незалежності України. Вручається, разом із посвяченням у лицарі «Ордену Карпатських Лицарів», на фестивалі на Закарпатті. Присуджується в двох номінаціях: краща поетична книга та краща добірка із 10 віршів. Переможці (перше місце) у кожній номінації отримують диплом, грошову премію та цінну нагороду.

Відеокоментар: Василь Кузан, ініціатор вручення премії

Мукачівська міськрада

Прочитано 338 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація