Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/На радість малечі та батькам: До Дня Незалежності в Мукачеві відкрили новий дитсадок на 170 вихованців
Четвер, 24 серпня 2017 13:42

На радість малечі та батькам: До Дня Незалежності в Мукачеві відкрили новий дитсадок на 170 вихованців

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Новий, європейського зразка дошкільний навчальний заклад, в якому навчатимуть трьома мовами відкрито в Мукачеві на День Незалежності України.

Офіційно відкрив будівлю дошкільного підрозділу НВК №10 міський голова Андрій Балога, який зазначив, що новий садочок – перша частина великих проектів, яка втілюється в місті. « В жовтні буде відкрито після капітального ремонту Будинок школяра, відкриють і нові будівлі початкової ланки НВК «Гармонії». Буде вирішено проблему черг в садочки міста. Оновлюватимуть об’єкти й надалі у всіх мікрорайонах міста», - звернувся до присутніх міський голова.

Також участь у святі взяли й представники депутатського корпусу, освітньої громади міста, батьки, малеча, керівники установ та підприємств.

Святі отці освятили будівлю і молитвою благословили малечу та їх батьків.

В закладі створено умови для належного виховання дітей. На першому поверсі садочка облаштовано 69 кабінетів, на другому – 40.

Встановлено енергоощадливі вікна та двері, виконані роботи з монтажу внутрішньої системи електропостачання. В самій будівлі облаштовували системи опалення водопостачання та каналізації та в кожній кімнаті встановлено бактерицидні лампи, завдяки яким проводитимуть дезінфекцію. На подвір’ї встановлено освітлення, яке працює завдяки сонячній енергії.

Начальник управління освіти, молоді та спорту виконкому Катерина Кришінець-Андялошій повідомила, що з дітками працюватимуть понад 50 працівників: вихователі, помічники вихователів, психолог, медичний працівник, кухарі, техпрацівники.

Харчування триразове – для цього звели сучасну кухню, на яку придбано найсучасніше обладнання. На території є й дитячі майданчики, а також "живий куточок", город. На подвір’ї облаштовано «доріжку здоров’я, на якій малеча розвиватиме м’язи ніг на різних поверхнях.

Педагоги навчатимуть малечу не тільки загальним знанням, але й екологічному вихованню. З дитинства вихованців привчатимуть самостійному сортуванню сміття, відповідальності за чистоту у групі на навколишньому середовищі. Також діятимуть дві групи, де з дітьми спілкуватимуться на навчатимуть їх на англійській та угорській мовах. Є і приміщення для дітей, де будуть проводитись оздоровчі процедури, лікування плоскостопості.

У дошкільному підрозділі функціонуватиме 9 груп для дітей від 2 до 6 років: 2 – ясельні, по 15 дітей у групі; 7 – дошкільних (по 20 дітей). До послуг вихованців – зручно і затишно облаштовані спортивна, музична, хореографічна, актова зали, кімната казки, логопедична кімната, куточок живої природи, кабінет для художньої праці, кімната для занять іноземними мовами, спортивний та ігрові майданчики. У спальних кімнатах встановлено одноярусні ліжка з деревини. Також із деревини й іграшки в ясельних групах.

Для дітей працюватиме і студія живопису, гурток ручної праці, театральний гурток, гуртки анімації, «Маленькі дослідники», «Любителі природи», «Читайлики». Також діти зможуть займатися хореографією, шахами, в музичних та спортивних секціях.

Мукачівська міськрада

Прочитано 738 разів

ГАЛЕРЕЯ