Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/За рік в садочках Мукачева додатково відкрито 13 груп для 250 дітей
Вівторок, 29 серпня 2017 11:38

За рік в садочках Мукачева додатково відкрито 13 груп для 250 дітей

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Протягом останніх років спостерігається тенденція збільшення кількості дітей та відповідно кількості груп в садочках міста. Протягом 2016 року відкрито додатково чотири групи у приміщеннях ДНЗ № 17 (2 групи на 40 місць) та ДНЗ № 19 (2 групи на 40 місць).

Станом на 1 січня 2017 року у дошкільних навчальних закладах міста працюють 174 групи (з 10,5 та 12 год. перебуванням дітей), у яких виховуються 4144 дитини. Дошкільною освітою охоплено 99,5% - дітей 5-річного віку. У середньому на 100 місцях виховуються 109 дітей, - такі дані озвучила начальник управління освіти, молоді та спорту Мукачівського міськвиконкому Катерина Кришінець-Андялошій в ході серпневої освітянської конференції.

На День Незалежності України у місті відкрито новий, європейського зразка дошкільний навчальний заклад – це дошкільний підрозділ НВК № 10 (на базі колишньої ЗОШ I ст. № 8) на 170 місць, у якому функціонуватиме 9 груп для дітей від 2 до 6 років: 2 – ясельні, по 15 дітей у групі; 7 – дошкільних (по 20 дітей). Планується відкриття груп з англійською та угорською мовами навчання та логопедичної. До послуг вихованців – зручно і затишно облаштовані спортивна, музична, хореографічна, актова зали, кімната казки, куточок живої природи, кабінет для художньої праці, кімната для занять іноземними мовами, спортивний та ігровий майданчики, хвойна доріжка, доріжка здоров’я, кабінет фізкультурно-оздоровчих процедур. Пропонується заняття в гуртках: студія живопису «Чарівний пензлик», гурток ручної праці «Умілі рученята», театральний гурток «Жива казочка», гурток пісочної анімації, гурток «Маленькі дослідники», гурток «Любителі природи», гурток «Читайлики».

Також планується збільшити на 100 місць дошкільний підрозділ НВК «Гармонія» шляхом переведення учнів початкових класів у реконструйоване приміщення колишньої СЮТ.

Мукачівська міськрада

Прочитано 257 разів

ГАЛЕРЕЯ