Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві збільшили фінансування програми «Додаткового соціально-медичного захисту» до 15 млн.
Четвер, 31 серпня 2017 11:07

В Мукачеві збільшили фінансування програми «Додаткового соціально-медичного захисту» до 15 млн.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Рішенням міської ради фінансування програми «Додаткового соціально-медичного захисту мукачівців» на 2017 рік збільшено до 15 млн. гривень. В тому числі 410 тисяч передбачено для надання матеріальної допомоги для придбання путівок на оздоровлення учасникам бойових дій, інвалідам(І-ІІ група) та членам сімей загиблих (померлих) учасників бойових дій, які перебувають на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення Мукачівської міської ради та для здійснення ремонтних робіт належного їм житла у випадку, якщо їх матеріальний стан не дозволяє здійснити весь обсяг важливих ремонтних робіт за власний кошт. Передбачено програмою й 732 тисяч на одноразову матеріальну допомогу інвалідам війни, учасникам бойових дій в Афганістані,учасникам АТО, ліквідаторам аварії ЧАЕС, інваліди 1-2 групи, дітям загиблих в АТО військовослужбовців

Загалом лише за перше півріччя цього року більше семи мільйонів гривень виділено з міського бюджету для лікування 282 важкохворих мукачівців. За цей період програмою «Додаткового соціально-медичного захисту мукачівців» скористалися майже дві тисячі осіб. Допомога надається і громадянам, які опинилися в надзвичайних життєвих ситуаціях і, внаслідок складних обставин чи матеріальної скрути, не можуть подолати їх самостійно. Понад тисяча містян отримала 1,3 млн. гривень для цих потреб. Допомогу отримують і сім’ї на придбання гігієнічних підгузок для дітей з інвалідністю та для дорослих лежачих осіб, чий матеріальний стан не дозволяє оплачувати такі витрати.

Загалом на фінансування програми з бюджету за перше півріччя виділено 8,7 млн. гривень.

Програму матеріальної допомоги мукачівцям розробили наприкінці 2015 року за дорученням міського голови Андрія Балоги.

Мукачівська міськрада

Прочитано 331 разів

ГАЛЕРЕЯ