Вівторок, 12 вересня 2017 09:40

На вулиці Мукачева виїхав новий громадський транспорт

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні громадський транспорт Мукачева запрацював в новому форматі – на вулицю виїхало 18 автобусів марки «Ісузу», ще 2 знаходяться в резерві. Для цього комунальне підприємство міста придбало через систему «Прозорро» транспорт розрахований на 52 пасажирів, який оснащений кондиціонером, монітором, системою супутникового моніторингу, системою автоматизованої оплати за проїзд (комунікатор, автоматичний турнікет, валідатор), автоматичною системою озвучування зупинок та системою відеоспостереження у салоні. Автобуси пристосовані для людей з обмеженими фізичними можливостями.

22 серпня завершився конкурс на міські маршрути. Загалом в місті організовано 18 маршрутів.

Як і обіцяла міська влада – ціна на проїзд в новому громадському транспорті не зросте й становитиме 4 гривні. При цьому обіг готівки в автобусах буде відсутній, адже водій повинен займатися своєю справою, керувати автобусом і бути уважним за кермом.

Перші дні громадський транспорт працюватиме в тестовому режимі – це робиться для того, щоби пасажири змогли вивчити як працює система електронного квитка. В автобусах працюватимуть волонтери, які пояснюватимуть функціонування електронного квитка.

Перші автобуси сьогодні офіційно виїхали на рейси о 6 годині ранку. Для цього організували офіційну презентацію за участі міського голови Андрія Балоги, першого заступника міського голови Ростислава Федіва, депутатів міської ради, містян.

Мукачево запровадило в громадському транспорті систему електронного квитка.

Для здійснення проїзду в громадському транспорті необхідно при вході в автобус піднести до валідатора (електронного компостера) проїзний квиток тривалого користування або електронний квиток. Необхідно дочекатися зеленого світла сигналу та пройти в салон.

Для проїзду в новому транспорті доступні такі види проїзних квитків тривалого користування:

Картка мукачівця, на якій встановлений транспортний додаток. Картку можуть оформити мешканці міста, які досягли 14 років. Для пільгової категорії населення Картка мукачівця замінить пільгове посвідчення та дає можливість безкоштовного проїзду;

Учнівський квиток, який видається у навчальних закладах міста;

Багаторазовий електронний проїзний квиток.

Також в пунктах продажу можна буде придбати одноразовий квиток, який містить QR-код та надає право на одноразовий проїзд.

На кінцевих зупинках буде встановлено автоматизовані пункти продажу електронних квитків. Також діятимуть в місті точки продажу «АРМ «Касир», де можна буде поповнити проїзний квиток тривалого користування та придбати одноразові квитки.

Мукачівська міськрада

Прочитано 904 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box