Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Андрій Балога зустрівся з учнівською молоддю
Четвер, 21 вересня 2017 16:26

Андрій Балога зустрівся з учнівською молоддю

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні відбулася зустріч міського голови Андрія Балоги з представниками Мукачівської учнівської Ради старшокласників. Минулого тижня відбулось зібрання ради старшокласників, де школярі обрали свого керівника Петах Ангеліну - учениця Мукачівського НВК "Гармонія".

Раду старшокласників створено 11 років тому. Її представниками є учні 8-11 класів. Рада взаємодіє з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями, педагогами та батьківськими комітетами. Активісти вчаться бути соціально активними, розвивати ініціативи учнів в житті шкіл та міста. В Раді створено шість комітетів за видами діяльності.

Міський голова пропонував молоді активніше брати участь у громадській діяльності, розробляти власні проекти і втілювати їх в життя коштом бюджету громадських ініціатив. Це можуть бути як великі, так і малі проекти. Цьогоріч подано 12 проектів. Молодь закликають вже розробляти і подавати проекти на наступний рік.

Обговорювали й можливість створення в Мукачеві молодіжного центру. Влада міста однозначно підтримує такий проект і обіцяє підтримку у його створенні. Це має бути приміщення для заходів та роботи молодіжних об’єдань, для волонетрської роботи у різних молодіжних проектах, для втілення в життя творчих проектів, тощо.

Міський голова запропонував Раді старшокласників й подати ідеї щодо назви оновленого Будинку школяра, який буде відкрито вже цієї осені.

Мукачівська міськрада

Прочитано 301 разів

ГАЛЕРЕЯ