Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Напередодні сесії засідала «бюджетна» комісія
Середа, 27 вересня 2017 16:18

Напередодні сесії засідала «бюджетна» комісія

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні відбулося засіданні постійної депутатської комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. Депутати розглядали проекти рішень, які винесені на розгляд сесії міськради, що відбудеться вже завтра. Зокрема, рішення:

1. Про внесення змін у структуру та штат управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

2. Про призначення щомісячної стипендії Мукачівської міської ради для обдарованих і талановитих учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

3. Про внесення змін до Програми «Додаткового соціально-медичного захисту мукачівців» на 2017 рік (нова редакція).

4. Про внесення змін до рішення Мукачівської міської ради від 20.04.2017 р. №650 «Про затвердження Програми « Сприяння створенню та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в м.Мукачево на 2015-2018 роки» (нова редакція)».

5. Про Програму розробки комплексної стратегії сталого енергетичного розвитку міста Мукачева.

6. Про затвердження рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради «Про визначення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів».

7. Про внесення змін до бюджету міста Мукачево на 2017 рік.

8. Про затвердження проекту «Транскордонна зелена транспортна мережа – ключове рішення для доступності та сталої мобільності» для участі у Програмі транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.

Прочитано 338 разів

ГАЛЕРЕЯ